Sokullu Halı Yıkama

Sokullu Halı Yıkama

Sokullu halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız eğer profesyonel çalışanlarımız temizlenmesini istediğiniz ürünleri adresinizden alır. Kısa zaman içerisinde temizliği yapıldıktan sonra özenle paketlenir ve teslim edilir. Özellikle uzun süredir kullanılan halılarda leke, kir ya da bakteriler çoğalır. İlk günkü görüntüsüne ulaştırabilmek adına ise profesyonel destek almak gerekir.

Halı Türüne Göre Farklı Hizmet

Ürüne zarar gelmemesi adına halıda kullanılan iplik türüne göre farklı temizlik yapılır. El dokuması bir halınız varsa eğer, makine halılarına göre dokusunun zarar görmemesi adına daha dikkatli temizlik yapılır. Şagi, deri ya da Nepal olmak üzere halı çeşitleri de farklılık gösterir.

• Öncelikle halı türü tespit edilir ve daha sonrasında bu doğrultuda uzman kadromuz ile birlikte temizliği yapılır.
• Leke ve kirlerinden arınması adına özel şampuanlar kullanılır.
• Ürüne zarar gelmeden en kısa ve pratik şekilde temizlenmesine önem verilir.

Son Teknolojik Kurutma Odaları!

Kısa süre içerisinde halı temizliği tamamlandıktan sonra, kullanıma hazır hale gelebilmesi adına son teknolojik kurutma odalarından yardım alınır. Firmamız bu aşamada en iyi hizmeti verebilmek adına pratik cihazlar ya da makineler ile çalışır.

Sipariş Vermek Oldukça Basit!

Sokullu halı yıkama konusunda profesyonel hizmet veren şirketimiz, özel temizlik ürünlerini tercih eder. Böylelikle halının dokusuna zarar gelmeden tüm kirlerinden arındırılmasına özen gösterilir. Halı modeline, büyüklüğüne ve türüne göre ise temizlik fiyatları değişir.