Bahçeli Halı Yıkama

Bahçeli Halı Yıkama

Bahçeli halı yıkama firmalarının sayısı her geçen gün biraz daha artsa da şirketimiz bu noktada ekonomik hizmetler sunmaya özen gösterir. Halı modeline ya da büyüklüğüne göre bütçeleri sarsmayacak ekonomik fiyatlar sunulur. Böylelikle leke, kir ya da tozlardan kurtulmanız daha da kısa sürer.

Adreste Teslimat Kolaylığı!

Yıkatmak ya da temizletmek istediğiniz halınız adresinizden alınır ve yine aynı şekilde teslimatı yapılır. Böylelikle müşteri memnuniyetine ve kısa zamanda sonuç alabilmelerine özen gösterilir.

• Halı yıkama işlemleri sırasında ise firmamızda, teknolojik makineler kullanılır.
• Detaylı olarak temizliği yapıldıktan sonra kurumaya bırakılır ve bu aşamada tüm ortamın hijyen olmasına özen gösterilir.
• Deneyimli çalışanlarımız sayesinde dokusuna ya da modeline zarar gelmez.

Evde Yıkama Seçeneği

Evde yıkama halınız ile ilgili bir sorununuz varsa ve acil temizlenmesini istiyorsanız eğer doğru seçim olacaktır. Halıyı almaya gerek kalmadan özel cihazlarımız ile birlikte evinizde temizlenir. Birkaç saat içerisinde yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu aşamada ise tamamen organik ve anti bakteriyel temizlik ürünleri tercih edilir.

Tüm Toz Ve Kirlerden Arınır!

Toz, kir ya da lekelerinden arındırılan halılarınız ilk günkü görünümüne ulaştırılır. Bahçeli halı yıkama şirketi olarak çalışmalarımızı her geçen gün daha da profesyonel hale getirmeye özen gösteriyoruz. Uzun süredir çıkaramadığınız leke ya da kalıntılar varsa eğer hemen profesyonel destek almak için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.