Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız eğer, firmamızda tamamen deneyimli ve uzman personeller çalışır. Ev ya da iş yerinizdeki halılarınız kısa zamanda temizlenir ve profesyonel olarak adresinize teslim edilir. Fiyatlarımız ekonomik olduğu gibi herkesin bütçesine hitap eder.

Hızlı, Pratik Ve Kalıcı Temizlik!

Pratik ve aynı zamanda kalıcı temizlik sağlayan firmamızda, tamamen son teknolojik cihazlar kullanılır. Böylelikle koltuk modeline ya da dokusuna zarar gelmeden %100 hijyen sağlanmasına özen gösterilir.

• Kısa bir zaman içerisinde koltukların veya mobilyaların ilk günkü hale gelmesine dikkat edilir.
• Köpüklü, buharlı ve kolay temizlik için fırçalı makineler sayesinde temizlemek oldukça pratiktir.
• Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak aynı gün içerisinde ürün temizliğinin tamamlanması adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Koltuklarınızın Dokusu Bozulmaz!

Koltuk temizleme işlemi sırasında ürünlerin dokusuna herhangi bir zarar gelmemesine özen gösterilir. Özellikle hassas kumaşa sahip olan koltuklarınız büyük bir titizlikle temizlenir. Bu aşamada profesyonel cihazlardan destek alındığından dolayı kir ya da lekeleri temizlemek son derece basittir.

Kısa Sürede Kullanıma Hazır!

En fazla 1 ya da 2 saat içerisinde koltuklarınız kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkama fiyatlarımız da son derece uygun olduğundan dolayı herkesin bütçesine hitap eder. Randevu almak istiyorsanız eğer iletişim servislerimiz günün her saatinde aktiftir. Personellerimiz sorularınızı yanıtlar ve mobilyalarınızdaki lekelerin kısa zamanda arındırılmasına özen gösterir. Özel kurutma yapan cihazlar sayesinde koltuklar kullanıma hazır hale gelir.