Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız eğer, firmamızda tamamen deneyimli ve uzman personeller çalışır. Ev ya da iş yerinizdeki halılarınız kısa zamanda temizlenir ve profesyonel olarak adresinize teslim edilir. Fiyatlarımız ekonomik olduğu gibi herkesin bütçesine hitap eder.

Teknolojik ekipmanlar ile profesyonel hizmet!

Halının zarar görmemesi ya da deforme olmaması adına son teknolojik ekipmanlar kullanılır. Böylelikle halı tüylenmeden, renginde ya da dokusunda herhangi bir değişim olmadan derinlemesine temizlenir.

• Halılarınız temizlenirken aynı zamanda özel olarak kullanılan ürünler sayesinde daha da hijyenik hale gelir.
• Dayanıklı ve sağlam ambalajlar ile birlikte paketlenerek adresinize teslimatı yapılır.
• Herhangi bir sorun ya da problem yaşanması durumunda çalışanlarımızdan ve iletişim servislerimizden destek alabilirsiniz.

Kısa Sürede Teslimat!

Teslimat süremiz son derece hızlı ve aynı zamanda kısadır. Halı sayısı çok fazla olsa bile derinlemesine temizlenir ve gönderimi en pratik şekilde tamamlanır. Böylelikle her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutulur.

İlk Günkü Temizlik ve Parlaklık!

İlk günkü temizliğine ve parlaklığına ulaşan halılarınızı bu sayede daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Halı yıkama söz konusu olduğunda detaylı temizliğe ve dokusuna herhangi bir zarar gelmemesine özen gösterilir. Büyük ve kullanışlı makinelerde yıkanan halılarınız daha sonrasında kurutulur ve hemen kullanıma hazır hale getirilir. El dokuması özel halılarınızın temizliğinde ise personellerimiz büyük bir titizlik ile çalışır.