Dikmen Halı Yıkama

Dikmen Halı Yıkama

Dikmen halı yıkama firmaları arasında bir seçim yapmak istiyorsanız eğer, şirketimiz ile görüşebilirsiniz. Sitemiz üzerinde yer alan iletişim kanallarını kullanmanız halinde halılarınız adresinizden teslim alınır ve en kısa sürede temizlenir. Her zaman halı türüne, modeline ve formuna göre özel bir bakım yapılmasına özen gösterilir.

Kısa Sürede Teslimat!

Halı yıkama makinesi kullanan profesyonel ve deneyimli çalışanlarımız sayesinde ünlerin teslimatı kısa sürede gerçekleşir. Böylelikle müşterilerimizin mağdur olmaları da engellenir.

• Temizleme işlemi sırasında halı türüne göre titiz hareket edilir.
• Özel makinelerde yıkanan halılar daha sonrasında ise kurutma odalarına alınır.
• Böylelikle pratik bir şekilde kuruma ve kullanıma hazır hale gelmesine özen gösterilir.

Dikkatli Ve Titiz Temizlik!

Şagi, el dokuması, makine halısı gibi seçenekler fazladır. Bu aşamada ise uzman personellerimiz titiz temizlik yapılmasına özen gösterilir. Fiyatlarımız uygun ve ekonomik olduğundan dolayı ise herkesin bütçesine hitap eder. Böylelikle evlerinizdeki halılar ilk günkü görünümlerine ulaşır.

El Dokuması Halılar İçin Özel Ürünler

Diğer halı türlerine göre el dokuması ürünler, kısa zamanda deforme olabilir. Temizlik aşamasında bir sorun yaşanmaması adına anti bakteriyel ve kaliteli şampuanlardan yardım alınır. Böylelikle halıya zarar gelmeden kir ve lekelerinden arındırılır. Dikmen halı yıkama olarak kuruluşumuz ya da firmamız müşterilerin memnuniyeti adına her zaman son teknolojik cihazlar ile çalışmaya özen gösterir.