Çiğdem Halı Yıkama

Çiğdem Halı Yıkama

Çiğdem halı yıkama hizmeti veren kuruluşumuz, ürünlerinizin dokularına zarar gelmeden temizlenmesine özen gösterir. Her zaman müşteri memnuniyetine önem veren firmamızda, güler yüzlü ve donanımlı personeller çalışmalarını sürdürür. Hijyen açısından ve aynı zamanda halının kullanım ömrünün uzaması adına yılda maksimum 2 kez yıkatılması önemlidir.

Leke Ve Kirler Temizlenir!

Özel olarak kullanılan anti bakteriyel halı şampuanları sayesinde kir ve lekeler kısa zamanda temizlenir. Böylelikle ilk günkü görünüme ulaşan halınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Büyük kurutma odalarında temizlenen halıların bakımları da detaylı olarak yapılır.

• Halının modeline ve dokusuna göre temizlik süreci birbirinden farklıdır.
• Özellikle el dokuması halıların makine yerine elde temizlenmesine dikkat edilir.
• Acil bir durum varsa eğer müşteri memnuniyeti adına ürünün gün içerisinde de teslimatı yapılır.

Profesyonel Ve Dayanıklı Cihazlar!

Profesyonel ve dayanıklı cihazlar kullanılarak temizlik süreci pratik şekilde tamamlanır. Bu aşamada halı yıkama makinesi seçiminde firmamızın son derece titiz olduğunu belirtmekte fayda vardır. Kir ve toza karşı alerjiniz varsa eğer detaylı olarak temizlenir ve teslimatı gerçekleşir.

Bütçelere Hitap Eden Fiyatlar

Çiğdem halı yıkama firmaları içerisindeki şirketimizde fiyatlar son derece uygundur. Ekonomik ve bütçeleri düşünen bir şirket olmamız nedeniyle müşteri sayımız her geçen gün biraz daha artar. Destek talep etmeniz halinde en kısa sürede personellerimiz yardımcı olur.