Oran Halı Yıkama

Oran Halı Yıkama

Halınızdaki kir ve lekelerden dert yanıyorsanız eğer, hemen sitemizdeki iletişim kanallarından destek alabilirsiniz. Oran halı yıkama hizmeti veren şirketimiz sayesinde talep ettiğiniz tüm ürünleriniz en kısa sürede temizlenir. İlk günkü görünümüne ulaştırılır ve kısa zamanda adresinize teslim edilir.

Gün İçerisinde Teslimat Fırsatı!

Halı sayısı azsa ve acil bir durum söz konusuysa eğer, firmamız gün içerisinde teslimat yapmaya özen gösterir. Özellikle tek bir halısı yıkanan müşterilerimizin bu yöndeki taleplerinin yerine getirilmesine dikkat edilir.

Halı yıkama söz konusu olduğunda şirketimizde tamamen dayanıklı ve kaliteli cihazlar kullanılır.
• Anti bakteriyel temizlik sağlandığı gibi tüm kir ve lekeler hemen geçer.
• Daha sonrasında kurutulur, kullanıma hazır hale gelir ve adresinize teslimatı yapılır.

Profesyonel Makineler İle Temizlik

İnsan gücü yerine kuruluşumuz halı temizliği konusunda kaliteli makinelerden yardım almaya özen gösterir. Bu sayede temizlik işlemleri daha profesyonel şekilde gerçekleşir. Halıya ve dokusuna zarar gelmemesine dikkat edilir. Bir problem ya da sorun yaşamanız halinde uzman çalışanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Halıların Dokusu Bozulmaz!

Oran halı yıkama firmaları arasında bir seçim yapmak istiyorsanız eğer, şirketimiz ile görüşebilirsiniz. Şagi ya da el dokuması halılarınızın bile formunun bozulmadan en iyi şekilde temizlenmesine dikkat edilir. Böylelikle yeni görünümüne sahip olan halılarınızı dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Temizlik aşamasında farklı halılara uygun organik ürünlerden destek alınır.