Balgat Halı Yıkama

Balgat Halı Yıkama

Balgat halı yıkama alternatifleri arasındaki şirketimiz, her zaman güler yüzlü personeli ile dikkat çeker. Halı, koltuk, kilim ya da mobilya yıkama talepleriniz iletişim servislerimiz tarafından alınır. Her zaman kaliteli ve dayanıklı ürünler ile birlikte temizlik aşamalarının en iyi şekilde tamamlanmasına özen gösterilir.

Hızlı Ve Kolay Teslimat!

Birden fazla halı yıkama talebiniz olsa bile ürünlerin teslimatı en kısa sürede yapılır. Böylelikle müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulur. Yalnızca Balgat bölgesine değil farklı ilçelere de hizmet verilmesi adına çalışmalarımız devam ediyor.

• Dayanıklı ve son teknolojik halı yıkama makineleri sayesinde derinlemesine temizlik yapılır.
• Halınızın üzerinde uzun süredir çıkaramadığınız kir ya da lekeler varsa eğer kısa zamanda temizlenir.
• Kullanıma hazır hale geldikten sonra profesyonel şekilde paketlenir ve adresinize teslimatı yapılır.

Halı Türüne Göre Ekonomik Fiyatlar!

Yıkatmak istediğiniz halı türüne ya da modeline göre fiyatlar değişir. Ancak genel olarak ekonomik hizmetler vermeye özen gösterildiğinden dolayı bütçeleriniz zarar görmez. El dokuması, şagi, makine halısı ya da iş yerlerinde kullanılan ince modellere göre temizleme aşamaları da değişir.

Halının Modeli Bozulmaz!

Balgat halı yıkama şirketi olarak ürünün modelinin bozulmadan temizlenmesine özen gösteriyoruz. Bu nedenle tamamen kaliteli şampuanlar ya da temizlik ürünleri kullanılır. Tiftiklenme ya da halı dokusunda bir bozulma olmadan süreç tamamlanır. Böylelikle ilk günkü görünüme sahip olur ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.